mira
| mira a întrebat:

Ati reusit sa vedeti ploaia de stele?

Răspuns Câştigător
| MisterKat a răspuns:

Eu am vazut doar o stea cazatoare. happy
Am vazut si anul trecut o ploaie de stele happy Si mi-am pus si niste dorinte. inca astept sa se indeplineasca.happy

O noapte faina! happy
Daniel.

13 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Ce ploaie?happyCand a fost?love struck
Am ratat-o crying

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Nu. A fost ieri? Parca citisem in ziar... Nu am stiut... Si cred ca a fost si innorat.

| SweetCandy a răspuns:

M-am uitat ca fraiera si nu am vazut nicio stea cazatoarestraight facelaughing

| albastrel a răspuns:

Din pacate nu sad

| Swabia a răspuns:

Cand a fost? azi?

| ancalazar a răspuns:

Eu am reusit ...stau in afara bucurestiului si nu am atat de mulat poluare luminoasa happy...afost foarte dragut...

| eu_4161 a răspuns:

Ploaia de stelle cazatoare...Pai eu am vazut 2 stele cazatoare... iar a treia a vazut-o tatal meu cand am iesit cu parintii mei pe la 23:?,... Celelalte doua le-am vazut pe la ora 22:30...

| viki a răspuns:

Eu am vazut mai devreme o steahee hee si am vazut inca 2 acum 2 zile.happy

| valyutzu a răspuns:

Nu azi au zis ca 16-17 august

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu crying
uff si eu eram la tara cand a fost
dar imi era raw la 10:30
si am adormit sad
xoxo
by zui

| marsy a răspuns:

Nu am vazut-o!

| cLaudYu a răspuns:

Nu, era innoratcrying

| Monique_3125 a răspuns:

Eu sunt din Brashov dar a fost innorat si nu am putut vedea nimic...happy...chiar am asteptat noaptea asta...pfff...si nu am vazut nimic...