| xbox360 a întrebat:

Au fost controlori pe 102 azi de 1 Decembrie si am platit 50 lei, dar ieu am urcat ca ningea si ma stergeam de zapada si a zis ca nu am vrut sa validez, dar aveam card cu calatorii si mi l-au validat scria 1, 80lei ramasi sau ceva asemanator... Puteau sa cheme jandermeria? A vorbit la tel. cu jandarmeria sau s-a prefacut?

4 răspunsuri:
| William a răspuns:

Unde ningea azi?

| suntserios a răspuns (pentru William):

Afara ninge ca inauntru nu

| LittleOwl a răspuns:

Jandarmeria nu. doar politia in caz ca nu vrei sa te legitimezi

| Nonameagain a răspuns:

Da, puteau sa o cheme. Ce motiv ar fi avut sa se prefaca? Doar nu ei minteau.