| adelina19 a întrebat:

Autocarele cu etaj de la Faby Trans sunt pentru oferta transport sau oferta turistica? Multumesc.

Răspuns Câştigător
| LIN2010 a răspuns:

In primul rand sunt pentru transport persoane pe rute stabilite si cu program de circulatie, dar se pot si inchiria pentru transport in scop turistic, astfel traseul fiind stabilit de organizator.Salutari cu "fundite"

| adelina19 explică (pentru LIN2010):

Da. am vazut in Croatia un autocar cu etaj de la aceatsa firma, si nu imi dadeam seama daca este in trecere pe acolo, sau e excursie organizata. dar posibil sa fie ambele. mersi

| LIN2010 a răspuns (pentru adelina19):

Pentru putin, cu placere.