| Anonymous56 a întrebat:

Avand in vedere ca am downloadat "IDM" cu ceva "vreme"in urma pe cand "mergea" si nu avea nici un fel de problema, azi cand am vrut sa downloadez ceva dp un site cu "idm" imi spunea ceva de genu ':"ca s-a terminat licenta care era valabila 30 zile" si m-a pus sa completez cam asa ceva: "First Name; Last Name; Email; Serial Number-aici era problema, imi tot dadea eroare". L-am dezinstalat si am downloadat\instalat altul. Dar aceleasi probleme imi facea.
1.Trebuie sa downloadez alta versiune?
a. DA(de pe site?)
b.NU
2.Trebuie sa "cumpar" programul de pe net ca sa imi mearga?
a. DA(de ce?)
b.NU... o alta solutie ar putea fi (si care?)
PLS HELP! Fundyx

Răspuns Câştigător
| Ejkoli a răspuns:

T-il descarci de pe alt site (alta versiune de ITM). Funda! Si eu am avut aceeasi problema.