| SquirtleBaby a întrebat:

Aveti prietene de suflet? Cum le alintati, cum va purtati cu ele?

V'au mintit vreodata prietenii vostri? Cum ati reactionat?

Ce obisnuiti sa faceti cu timpul vostru liber?

Răspuns Câştigător
| Nymphetamine a răspuns:

Am prietene si nu le alint ca nu sunt catelusi.Ma comport normal cu ele, cum altfel? Sunt eu insumi si nici daca as vrea sa par altfel nu as reusi fiindca ma cunosc foarte bine. Nu m-au mintit niciodata. Si in timpul liber facem numa tampenii. happy

2 răspunsuri:
| aneta a răspuns:

Eu am o prietena foarte buna, pe care o cunosc de cand ma stiu.Ma inteleg foarte bine cu ea desi in ultimul timp vb mai rar deoarece are prieten si majoritatea timpului si-l petrece cu el.Dar nu ma deranjeaza acest lucru deoarece si eu fac la fel cand e acasa prietenul meu.Pai de alintat nu o alint, ii spun pe numele ei.Ma port cu ea frumos, o ascult cand are sa imi spuna ceva sau cand are probleme, incerc sa o ajut sau sa ii dau sfaturi.Da, am patit si lucruri mai nasoale cu prietenii.Chestii de genul ca am auzit ca m-au vorbit pe la spate, sau ca se intelegeau bine cu persone despre care mie imi zicea ca nu le suportaoh go on.In fine, oricum se zice ca nici in propria ta umbra nu poti avea incredere deplina, asa ca nici prietenii, oricat de buni par ei sa fie nu e exclus sa ne tradeze la un moment dat.
In timpul liber ma cam plictisesc sincer.Stau la pc, ma mai uit la tv, gatesc, fac curatenie, dar de multe orise intampla sa ma plictisesc foarte foarte taretongue

| imdb a răspuns:

Prietena mea a fost Adela.singura fata cu care puteam vorbi despre multe