| cristichina a întrebat:

Aveti vreo pasiune? Dar ma refer la una de aia adevarata. Pe care sa o simtiti in suflet si care, uneori, sa nu va lase sa dormiti. Nu toti avem astfel de sanse, stiu, dar ma gandeam ca cei care simtiti asa ceva sa ne spuneti si noua happy
Si daca va simtiti cu adevarat pasionati, pe blogul meu am si niste machete premii pentru voi happy

4 răspunsuri:
| Mangustă a răspuns:

Am una dintre cele mai "banale" (cu ghilimelele de rigoare) si cunoscute pasiuni: Desenul si desenul exclusiv in creion negru sau carbune pentru ca nu ma impac cu orice inseamna cromatica.
Imi pare rau sa te dezamagesc, dar la asa ceva nu ai cum sa ai poveste de trecut. Pe la gradinita copiam pe geam desene din cartea de colorat, apoi incepusem doar sa ma uit la ele si sa incerc sa le redau "la linie" si asta pentru ca ma bate grav imaginatia. Ce am in minte e mai in ceata decat Magura Odobesti pe timp de toamna.
Idealul meu la care, cu mare realism spunand, nu cred ca voi ajunge este fotorealismul.

| cristichina explică (pentru Mangustă):

Nu ma dezamagesti deloc. Bine, doar un pic, atunci cand spui ca nu ai cum sa ai o poveste din trecut happy Dupa mine pasiunea se traieste in prezent, nu in trecut. Poti sa ai o pasiune de fix 5 secunde si sa vorbesti minunat despre ea laughing Hai, fa o incercare si vezi ce iese, te provoc!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pasiunea pentru trenuri şi pentru toată infrastructura feroviară a României. O am de mic copil.

| cristichina explică (pentru anonim_4396):

Ce mistoooo... Te rog baga un comentariu pe chinezu.eu, ca e pacat sa nu afle mai multi despre asta. Chiar credeam ca nu mai sunt pasionati de zona asta happy