| andra_8968 a întrebat:

Avon/oriflame/metropolitan sau infinity.
Vreau un clasament.nu ma pot decide la care sa devin reprezentant! Multumesc anticipat!

16 răspunsuri:
| ioana1704 a răspuns:

Nici una! FM distribution. FM group Romania

| D[:x] a răspuns:

Eu as zice Avon.

| anka a răspuns:

Incearca Life Care. Nu esti obligata sa pui comanda lunar, pur si simplu pui cand vrei. Ai 20% reducere si la produsele care sunt acolo chiar se merita. Vorbesc de produse BIO. Daca vrei sa iti faci o idee intra pe adresa lor http://www.life-care.ro/prima-vizita.html. Daca te decizi te ajut sa te inscrii. Bafta orice ai alege!

| ana75 a răspuns:

Incearca Infinity. O gama foartevariata de produse, numeroase avantaje pentru reprezentanti.Pentru detalii annamarya04@yahoo.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca metropolitan pentru ca eu una am fost reprezentant si avon si oriflame si metropolitan...de avon si oriflame am fost dezamagita totalwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inscriu reprezentanti avon : add ciocarlan.andreea@yahoo.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dac te interedseaza oriflame ma poti contacta pe mess serbanvictorita procentul din vanzari ajunge pana la 40%

| ancaid a răspuns:

Coordonator avon, oriflame, infinity; id ancasimanu

| lumy8876 a răspuns:

Deci! La Avon castigi f multe cadouri si poti ajunge la un discount de 30&. Pe cand la oriflame poti ajunge la un discount de pana la 50% plus de asta, la oriflame daca devii director, castigi 5834 ron+100$+un salariu de 2200 ron! Asta numai daca ai in spate o echipa de minim80 de pers! eu inscriu reps Avon&Oriflame! Daca te intereseaza uite nr tel:0765343700(Lumy) sau id mess: l. avoncosmetics, lumyoriflame

Răspuns utilizator avertizat
| iwlia a răspuns:

La metropoliatn se castiga cel mai bine. da-mi add jullie_th06

| ella_7881 a răspuns:

Buna andra, numele meu este mihaela, si sunt coordonator la lady's...merita cu siguranta sunt castiguri mari...sunt insa reprez si la avon si oriflame dar nu se compara cu castigurile de la lady, s. daca doresti te pot ajuta cu mare placere add ella_angel_016

| corynnnutza a răspuns:

Eu sunt reprezentat si la avon si la oriflame si la metropolitan, dar cei de la avon si oriflame sunt cam tepari, te cam fraieresc la final, ii promit ca ai 15% discaunt dar u de fapt nu ai decat 3 la suta ca toate produsele sunt clasate pe anumit procent si iti mai baga si produse din burta pe care nu le poti anula pentru ca sunt pe factura si daca le dai retur nu-ti obti bani inegral. pe cand la metropolitan, u vezi dinainte cat ai de plata, si nu am patit la ei sa ma trezesc cu ceva in plus. dar daca ai clineti te poti baga la toate iar cand iti dai seama de avantaje si dezavantaje si vezi la care ai clienti, pe parcurs renunti la care nu-ti convine, parerea mea. corinnutza_florea. pentru inscrieri

| oriflamista a răspuns:

Iti recomand Oriflame pentru ca sint cele mai bine cotate produse pe piata si cistigi cel mai bine: 200 lei ai tai dintr-o comanda de 500 lei pret e catalog; ma poti contacta la telefonl 0752396257 ca sa iti explic mai multe; intra si pe blogul meu, www.oriflamista.blogspot.com, poti gasi si aici informatii interesante; iti recomand de pe acest blog, articolul "am un mlm nou"

| euvalivlad a răspuns:

Eu te sfatuiesc sa te inscrii la firma care te satisface pe tine cel mai mult, caci numai asa vei putea sa vinzi mai bine, cunoscand si fiind multumita de produse. eu sunt la FM GROUP, am fost si la Oriflame, am folosit produse de la restul... nu vb de rau nici-o firma, toate au plusuri si minusuri... Faci cum crezi!

| ellafm a răspuns:

Fm Group! Inscriere gratuita, discount 40% indiferent de comanda(fara data anume de comanda, fara comanda minima impusa), bonus intre 3-21% din realizarile retelei. Parfumurile sunt superbe!