| anonim_4396 a întrebat:

Azi am facut KickFlip pe skate si probabil din cauza faptului ca am dat de o portiune cu gheata am alunecat si m-am lovit rau la genunchi. Ce imi puteti recomanda pentru a-mi atenua durerea? sad

Răspuns Câştigător
| AdrianMazilu1986 a răspuns:

Aveai nevoie de aparatori(genuchiere) si foloseste un diclac gel.si apropo bv ca ai putut da kick-flip

| anonim_4396 explică (pentru AdrianMazilu1986):

Practic skateboarding de 2 ani si nu am patit nimic. credeam ca nu am nevoie de genunchiere dar cotiere port laughing

| AdrianMazilu1986 a răspuns (pentru anonim_4396):

Auzi ai un id de mess?

| anonim_4396 explică (pentru AdrianMazilu1986):

laughing de ce?

| AdrianMazilu1986 a răspuns (pentru anonim_4396):

Mersi de fundita:*:* cu funda asta a mtrei funde in totalbatting eyelashes

| anonim_4396 explică (pentru AdrianMazilu1986):

laughing cu placere!:**

12 răspunsuri:
| valentingb a răspuns:

Bengay sau orice alt unguent. Este stiut c a cel mai folositor este unguentul pentru cai, dar nu stiu unde gasesti, putine farmacii veterinare au.E foarte scump.

| anonim_4396 explică (pentru valentingb):

Nu prea conteaza acest aspect in momente de genul asta.

| Oana92 a răspuns:

Cauta la farmacie orice crema cu ardei iute/ardei rosu. dar ai grija sa nu pui foarte multa crema pentru ca o sa te arda. iar daca se umfla tare si nu cedeaza durerea mergi la doctor, poate ai ceva mai grav. sanatate!

| allison20 a răspuns:

In primul rand pune niste comprese cu gheata pe genunchi. Dupa aceea foloseste un unguent, Lioton gel de exemplu.

| Sasha2809 a răspuns:

Du-te la doctor. straight face Să nu se agraveze.

| anonim_4396 explică (pentru Sasha2809):

Asta presupune sa le spun parintilor si nu vreau.

| Sasha2809 a răspuns (pentru anonim_4396):

Așa sunt și eu. Decât să le spun părinților și să mă ducă la medic, mai bine tac. laughing
Eu mai folosesc Fastum Gel. Acum nu știu ce să zic. thinking