| HighFlyer a întrebat:

Azi dimineata am mers cu tata la pescuit in barca si ma trecea si naveam unde sa ma pis dupa un timp tata a adormit si m-am pisat apoi am prins cativa pesti ajunsi acasa tata a mancat din pesti eu n-am vrut sa iau da acum se simte rau poate sa moara?

11 răspunsuri:
| FanTpu1 a răspuns:

No credddd.dar consultati un medic

| waXonwaXoff a răspuns:

laughing Ce intrebare "inteligenta". Cand spun inteligenta ma refer la cat de elaborata e pentru trolling.
Nu are nimic, cred ca a mancat prea mult si i s-a aplecat.

| bloody181 a răspuns:

Nu este posibil de la pipi. ori ti-a fost rau inainte. sau cred ca de la lac. era infestat cu ceva.

| DontHaveANamee a răspuns:

Gizăz. Tu ai auzit de semne de punctuaţie? =/

| laryssaxd1 a răspuns:

Nu poate muri!hee hee Poate nu i-au fost bine la stomac acei pestisori happy

| CrIsTiNutzA222 a răspuns:

Nu cred ca poate sa moara...da e posibil sa faca o intoxicatie.nu stiu ce sa zic. Data viitoare du-te in alt loc!

| unsernamecontre a răspuns:

Nu o sa-i treaca daca mananca grefe.

| 1Q a răspuns:

Poi depinde unde te-ai pisat,daca te-ai pisat in lac,n-are nimica,da daca te-ai pisat in galeata unde ati pus pesti,atunci s-ar putea sa ai tu o problema te ai urina infaestabila, dar s-ar putea sa nu ii fi prit pestii aceia tatalui tau, oricum pentru orice eventualitate consultati un medic,
Bft

| MMihai a răspuns:

Voi înainte să gătiți peștii i-ați curățat de solzi, branhii, mațe, șamd sau i-ați gătit așa cu totul?

Dacă se simte rău, să vorbești cu ăia de la salvare.
Formezi 112 și stai de vorbă, cu medicul de acolo.
Poți să le zici, ca între cursele, pe care le face vreo salvare cu medic, să treacă și pe la voi, să îl vadă și pe tatăl tău.

Eu dacă mă simt rău, după vreo mâncare, fac așa : beau 1-2 litrii de apă și apoi vomit, apa și ce mai era mâncare în stomac.
După asta repet figura și spăl tot ce era în stomac.
Asta poate să o facă și tatăl tău, fără să apeleze la salvare.

| HighFlyer explică (pentru MMihai):

Chiar te-ai nascut in '54?
daca da nu ma asteptam de la cineva care are atatia ani sa se lase prostit
de la cocalarii asta da

| XxBalonasheeXx a răspuns:

Da.Este intoxicat laughing