| 1aprilie a întrebat:

Astazi am fost la pescuit pe malul unui rau si am prins 2 pesti dar ce sa vezi la nici 2 metrii distanta am vazut un peste imens semana cu un Yeti.Bine era mort din cauza rezidurilor aruncate de fabrica din apropriere.Acela era un lac poluat.Am plecat acasa cu cei trei pesti si i-am mancat dupa ceva am timp am vazut ca sunt un mutant tot incepeam sa cresc si sa devin tot mai dezgustator.In acea zi a aterizat o nava de extraterestrii care m-au luat cu ei in spatiu si m-au abandonat pe luna.Acolo am gasit foarte multe vaci care faceau "MUUU" si foarte multa inghetata era ca in paradis.
Cum este la liceu in clasa a 9-a cand esti boboc?

3 răspunsuri:
| Smiiiley a răspuns:

Yeti e peşte?raised eyebrowslaughing
Too much weedoh go on

| simonafrumoasa a răspuns:

Bai frate ce este in capul tau de ai pus intrebarea asta? ai mintea toata? scuza-ma ca te intreb! da inra noua este frumos dar nu puteai sa intrebi asta fara introducerea ta cea minunata? si nimeni nu o sa iti zica decat daca i-a placut sau nu tu vei decide singur. asa ca multa bafta! ai nevoie de minte si intelepciune happy

| greenlover34 a răspuns:

TU realizezi ca cele 2 intrebari nu au nicio logica? Cred ca ai avut un vis foarte interesant, probabil in urma unei supradoze de ecstasy laughing Intr-a 9-a e foarte amuzant, un pic de emotii la inceput dar trece! (cu o alta doza)