| CutenessOverLoaded a întrebat:

Azi e ziua mea.Implinesc 11 ani si va doresc si voua multa multa sanatate si fericire!
Voi ce imi urati?:X :X :X

15 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
La mulți ani cu sănătate și să te bucuri de copilărie la maxim, este cea mai frumoasă perioadă a omului!
Pa, pa.

| mgtow a răspuns:

Sa cresti mare la multi ani si sa iti asculti parintii, sa fii cuminte.

| alessia5158 a răspuns:

La muuuulti ani, tygrisor! Reusite in viata si succes la scoala!

| Dannyjj a răspuns:

La mulți ani și tot ce-ți dorești să ți se îndeplinească.

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Bună.
Amândouă ştim că ai vrut să primeşti urări de ziua ta,şi de aceea ai făcut acest anunţ.
Mulţumesc pentru urări, multă sănătate şi ţie, linişte sufletească, toate dorinţele să ţi se împlinească!

La mulţi ani!

| Karinakari99 a răspuns:

Buna! La multi ani multa sanatate si fericire si orice iti doresti tu!happy

| βσσblėėŝ a răspuns:

La multi Anii!=X
Multa sanatate si sa fii fericita la cei 11 ani!=]]
Shi...Multi inainte!happy

| Nicole a răspuns:

Buna.
Multi ani inainte si cel mai important sanatate, fericire si mult noroc in viata.
Numai bine.
Pa, pa. happy

| abcdefghijk1234567891011121314151617 a răspuns:

Iti urez sa ai multe bucurii in viata, sanatate. Sa gasesti cei mai buni prieteni si sa te distrezi la maxim.
Sa ne traiesti multi ani!

App, si eu am 11 anibig grin

| Shawty a răspuns:

Buna! Sa fi fericita la 11 ani si bucurate de copilarie... nu dureaza mult. Sa ai tot ce iti doresti la 11 ani >big grin

| Șttefania a răspuns:

Un sincer si calduros La Multi Ani! Tot ce iti doresti sa se intample!

| Miina a răspuns:

La multi ani.
Fie ca viata sa-ti aduca cele mai placute surprize posibile, sanatate, fericire si tot ce-ti doresti tu>=d<
Inc-o data La multi ani sa traiesti 3000 de anii=x.

| MaryaSiAtÂt a răspuns:

Eu iti urez urmatoarele:fie ca in buchetul vietii tale sa infloreasca cele mai frumoase flori,sa ai parte de o zi minunata, de o viata minunata, sanatate tie si celor dragi si fie ca toate visele tale sa se implineasca!

La multi ani!

| siminutzza a răspuns:

La multi ani! sa traiesti multi ani de acum inainte si sa fi fericit/a ...sa ai parte de sanatate si multe bucuri in viata tatongue...la multi ani!

| Vanity a răspuns:

Happy B-day! In afara de muuuulta sanatate iti doresc sa ai parte de toata fericirea din lume, toata, toata!:*