| Whatthehell66 a întrebat:

Azi mi-am reinstalat bleuthoot-ul [BlueSoleil] pe calculator pentru a putea trm poze de pe telefon pe calc. cand am vrut sa trm mi-a aparut ca trebuie sa adaug nu stiu ce dispozitive [devices]. imi spune si mie cineva ce dispozitive trebuie sa adaug?

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Pentru a trimite de pe calculator pe telefon prin bluetooth ai nevoie si de un adaptor bluetooth ce se conecteaza la calculator printr-un port USB, nu numai de un program. Acest adaptor il gasesti la magazinele de calculatoare si telefoane mobile, pretul este in jur de 45 lei(in functie de marca).

| Curiosu a răspuns:

Bai trebuie sa pui dispozitivul de bluethoot in cititorul USB