| GrindRoad a întrebat:

Ba oamenilor am niste muncitori care sia cumparat unu casa fix langa mine ca trebuia sa vinda pamantu bunicamea ca nu mai aveam bani in fine nu despre sata e vorba ma enerveaza nenorocitit estea cu scullele lor trebuie sa inchid geamu sa trag jaluzeaua da nu mai suport sa ma lase naiba in pace ce sa le fac ca se la spun sa plecen u pot ca sunt lipiti de casa mea.

Răspuns Câştigător
| andrada_3947 a răspuns:

Le spui asa :
Hii puteti va rog sa nu mai faceti atata galagie?
Ca si eu vreauu putina liniste!

Si daca nu termina spune-le parintilor tai si spune ca ai incercat sa dormi de dupa masa sau seara (sau oriucand cand te everveaza aia)
Fundaaa?♥♥

1 răspuns:
| Feliciann a răspuns:

Exista sectorist adica militie in oras sau sat