| AvalohAlyn a întrebat:

Billa, Real, Kaufland, Metro, Selgros sau altul? Unde va place sa va faceti cumparaturile?

18 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Real, Carrefour si Metro happy

| anad a răspuns:

Azi am fost la Kufland. Daca imi place? Am colindat jumate magazinul si am zis ca e cazul sa merg la casa daca vreau sa -mi mai ramana bani si de facturi!

Stefan
| Stefan a răspuns:

Cred ca ''selgros'' ar avea niste preturi mai bune.

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

PROFI, ca e mai aproape.

| Leea1234 a răspuns:

Cora-pentru ca e aproape de casa mea!

| xibalba a răspuns:

Real.

| Tera a răspuns:

La toate preturile sunt cam aceleasi si tot acelesi produse sunt.

| xtina a răspuns:

Real si Carrefour big grin

| Gregory a răspuns:

Salut! De obicei le fac la Cora, Mega Image sau la Penny. Prefer să cumpăr produse şi din supermarketurile/hypermarketuri menţionate mai sus de tine, doar că în Real nu am fost încă.
De obicei îmi place să fac cumpărăturile dintr-un loc de acest gen care să aibă produsele aranjate cum trebuie, şi care să dispună de o igienă cât se poate de bună. Spor la shopping tuturor... şi să achiziţionaţi produse sănătoasewinking

| Orannginna a răspuns:

Selgros si Carrefour cand sunt in alte orase. La mine in oras nu sunt... sad

| WestSid3 a răspuns:

La Kaufland, Billa si Trident...

| MissD a răspuns:

Carrefour

| Iustina17 a răspuns:

Kaufland Penny market si Billa

| babyangel a răspuns:

Kaufland, minimax, plus.

| mhann a răspuns:

Eu, la Real ca mi-e mai aproape, dar toti sunt nesatui, incluzand tot felul de taxe, marind artificial pretul, odata cu cartelarea lui.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Real, Metro.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Real si Auchan( asta e nou acum in Tm` smecherie, fain tare "buticu`"love struck).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Kaufland