| anonim_4396 a întrebat:

In ce magazine preferati sa faceti cumparaturile;
Penny, Cora, Kaufland, Billa, Sel-gross.
Mergeti in acelea care au si un bar o cofetarie un Mec? ca sa iesiti cu prietenii?

Răspuns Câştigător
| Silviu591 a răspuns:

Din cele specificate de tine sel-gross-ul e alegerea cea mai buna. dar carrefour e mai tare

2 răspunsuri:
lolita
| lolita a răspuns:

Eu la cumparaturi merg singura sau cu sotul asa ca nu ne intereseaza barurile. in general din Carrefour deoarece are programul mai lung, cel putin unde locuiesc eu.
daca vreau sa cumpar haine merg unde exista si restaurant si cinema etc, deoarece petrecem toata ziua pe acolo fie cu prietenele fie cu partenerul.

| siwel a răspuns:

Shop la Real. Mai merg la un suc, dar rar.