| BackInTime a întrebat:

Dau funda la cine stie de unde fac eu cumparaturile
a) Carrefour
b) Kaufland
c) Metro
d) Penny Market
e) Real
f) Selgros
c) Bila

6 răspunsuri:
| Cristea a răspuns:

Penn marker xD

| BackInTime explică:

Timpul a expirat si in plus doar o varianta trebuia asa ca ati pierdut cu totii eu imi fac cumparaturile in... Kaufland

| Ɔнσcʝσℓαтɛ a răspuns:

Probabil din carrefour, real, kaufland sau metro?

| rose_9640 a răspuns:

Ori selgros
Ori Carrefour
iau si eu asa pe ghicitelaughingwinking

| CaTaLiN41729 a răspuns:

NIciuna dintre ele Sau una dintre ele

| ImpotrivaSistemului a răspuns:

laughing sper sa am soarta as spune carrefourthinking dar e cam simplu asa ca pica, dupa metro nu cred pentru ca trebuie legitimatie, selgros dectaa pentru haine la alimente sunt scumpe hmmm;-? ce mai ramane keufland nu prea au pasa in curte cel putin la ploiestia sa ca pica, penny e mic asa ca spun c)bila sau daca nu e corect)real sper ca am nimerit :-ss pentru o fundapuppy dog eyes o intreb si pe mama omidalaughing)