| anonim_4396 a întrebat:

Bun, deci am visat aseara ca urcam pe un zid, care s-a rupt (era din caramizi, si era vechi). Si intelesul visului spune asa :
- urcand- dragoste tainuita;
- daramand- insatisfactii, nestatornicie;
La faza cu "urcand"...pentru cine e dragoste tainuita? pentru mine, sau pentru altcineva? Sunt vise in care iti spune ce simt altii, deci aici cine simte o dragoste tainuita? Eu, sau el?
Funnnndaa! Multumesc anticipat :*:*:*:*happyhappyhappy

Răspuns Câştigător
| Anonima007 a răspuns:

O dragoste tainuita o simtiti amandoi.Asa spune visul tau. Funda?batting eyelashes

1 răspuns:
| TraficantuDePorumb a răspuns:

Din moment ce in vis TU ai visat ca urcai pe zid si respectivul zid s-a rupt, banuiesc ca acel "el" are o dragoste tainuita pentru tine. Acum trebuie sa aflii cine este laughing