| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU, cine știe sa interpreteze vise, am nevoie de ajutor.
Aseară am visat cu niște persoane (le cunosc, sau asa cred) și am visat ca am făcut o prostie și toți am încercat sa ieșim din aceasta prostie dar nu am reușit. La final au fost niște consecințe grave. Iar eu pe tot parcursul visului ziceam ca acele persoane sunt îngerii mei păzitori și la finalul visului ceea ce am făcut s-a reparat și una din persoanele pe care le numeam eu înger păzitor a zis ca nu știa sa facă asa și ca poate sa o facă dacă simte iubirea respectiva pentru o persoana și m-am trezit/

Răspuns Câştigător
| CostinAlamariu a răspuns:

Nimeni nu stie sa interpreteze vise. Si cine zice că știe e un șarlatan arogant care se crede cine nu e și vrea să te înșele și să te mintă. Nu da atenție viselor fiindcă o să înnebunești

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De aia nu iau unii bacul, că interpretează ce nu trebuie