| pisicooot a întrebat:

A cumparat cineva ceva de pe bookdepository.co.uk? As vrea sa imi iau o carte si voiam sa stiu daca este un pret minim pentru comanda, daca vine la posta, si daca trebuie sa platesc in lei sau in lire. Mersi anticipat.

4 răspunsuri:
| emiliman a răspuns:

Nu ar trebui sa aiba, dar fi atenta pe site si sigur scrie undeva. eu carti de pe elefant.ro imi comand si sunt multumita si de pret si de produs. anyway spor la citit :*

| pisicooot explică (pentru emiliman):

Mersii. Pe elefant gasesc si manga?

| emiliman a răspuns (pentru pisicooot):

Http://www.elefant.ro/ eu nu stiu ce iti pace tie, dar cauta titlul si poate gasesti :D

| SinguraticuL11 a răspuns:

De obicei in lei...Dar se poate sa vina si in lire deci asa ca fii pregatit!

Întrebări recente