| Genii a întrebat:

O prietena de-a mea mi-a dat contul ei farmerama (de nivelul 29) pentru ca ei nu-i mai place. Eu m-am ocupat de el si l-am facut nivel destul de mare (54). Acum m-am certat cu ea si mi-e frica sa nu schimbe parola contului. Am incercat sa-i schimb parola eu si emailul dar nu pot decat daca confirma prietena mea cererea (contul e facut pe id-ul ei si ea primeste emailurile de confirmare).
Ce sa fac? M-am chinuit sa cresc contul!

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai contul de mult timp stai linistitia poate a si uitat..si in plus te impaci tu cu ea.

| xKathrinexD a răspuns:

NU are de ce sa schimbe parola daca nu ii mai place faremrama!

| Genii explică (pentru xKathrinexD):

O cred in stare sa le faca lucruri de-astea celor cu care s-a certat pentru ca stie ca ii afecteaza.

| xKathrinexD a răspuns (pentru Genii):

Inseamna ca ea nu este o prietena buna. Adica. sa iti faca un lucru care stie ca te afecteaza in mod special ca sa ii dai ei dreptate. Cat egoism:@

| dukuletzu a răspuns:

Incearca sa bagi id ei si parola pe care o ai la farmerama poate are aceeasi parola. altceva nu stiu ce poti face.