| tin4ik_5426 a întrebat:

acum de curind m-am imbolnavit si trebuie sa stau 10 zile in casa. spuneti-mi va rog frumos ce as putea face sa nu ma plictisesc. Va multumesc!

5 răspunsuri:
daniela
| daniela a răspuns:

Citeste, vezi ce filme mai sunt, stai pe TPU

| ioana_3915 a răspuns:

Citeste ceva, uitate la filme altceva nu prea ai ce face.Insanatosire grabnica!

| S†®£p§¦L§ a răspuns:

Nu stiu. Uita-te la un film, citeste ceva, rezolvati temele pentru acasalaughing, joacate pe pc, te mai uiti si la un Tv, alergi prin casalaughing, dansezi, canti laughing. Vezi tuwinking.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Norocos pisoiu de la avatarul tau laughing

| greenzebra a răspuns:

Daca vrei sa investesti timpul in ceva util:
-citeste o carte pentru care n-ai avut niciodata timp
-poate ai o limba straina pe care ai fi vrut sa o inveti si nu aveai timp - acum ar fi momentul sa incepi! pe internet gasesti o multime de materiale, pentru mai toate limbile

te-as sfatui sa eviti TV-ul, te oboseste si mai si pierzi timpul.