| anonim_4396 a întrebat:

Ce-as putea sa fac sa nu ma plictisesc? Am piciorul bandajat, nu am voie sa calc pe el asa ca sunt nevoita sa stau numai in casa timp de 10 zile.

Răspuns Câştigător
| littlesunshine a răspuns:

Citeste o carte, asta intotdeauna te ajuta sa iti largesti orizontul si sa alungi plictiseala.
Uita-te la filme.
Ai ocazia sa reflectezi mai mult asupra diverselor curiozitati si sa aprofundezi. Bafta!

9 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Sunt multe lucruri de facut. Vb cu prietenii pe mess, citeste o carte sau o revista, vizioneaza un film, raspunde la intrebarile de pe TPU, vb cu prietenele la tel. O discutie cu prietenii tai o sa iti prinda foarte bine.
Succes si multa sanatate!kiss

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Toti userii care ti-au raspuns ti-au dat sfaturi bune. Daca tii cont de ele nu ai cum sa te plictisesti...

| dulshe a răspuns:

Sincer eu daca stau la internet nu ma plictisesc.
*Vorbesc cu prietenii pe mess
*Citesc vreo revista : http://www.coolgirl.ro/new/home/
*Mai fac vreun test dinstrasta: http://www.portalroman.com/teste-psihologice/
*Mai joc niste jocuri: http://www.4-fun.ro/jocuri_mario.html
*Mai stau pe TPU sa ajut oamenii
*Mai las comm pe hi5
*Mai citesc horoscopul + ca ma mai uit la compatibilitate la zodii http://www.eastrolog.ro/horoscop-zilnic/
*Mai ascult muzica pe youtube
Pff foarte multe lucruri fac si astea sunt o parte din ele. Sper sati mai trreaca din plictiseala si insanatosire grabnica:*

| claudya a răspuns:

Nu dispera trece repede....sanatate...

| jo a răspuns:

Ma bucur ca te-ai dus la doctor. happy Brave girl!

| bibitza a răspuns:

Stai pe TPU big grin

| biby29 a răspuns:

Cheama-ti prietenii la tine si vedeti voi cum va distratiwinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vizioneaza un film interesant... o comedie ceva care sa te binedispuna.auta bancuri, noutati, stiati ca..., sau de ce nu chiar joculetzehappy. Succes! Si refacere grabnicabig grin!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Te babardesti