| teodora555 a întrebat:

Acum mi-am instalat windos si am vrut sa ascult muzica de aici de pe TPU care o posteaza oameni si apas pe melodie si apare asta:
You need Flash player 8+ and JavaScript enabled to view this video.
ce trebuie sa fac/?

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Parerea mea este sa-ti instalezi browser-ul Google Chrome, acesta are incorporate Adobe Flash player si Java Script. Il poti descarca de pe site-ul oficial, are interfata si in limba romana. Numai bine!

| Fabian20 a răspuns:

Descarca si instaleaza de pe net flash player

| Pettricaaa a răspuns:

Pai cand primesti acest mesaj ar trebui sa-ti dea si un lik de dowload pentru Flash Player si JavaScript. La Flash Player ar trebui sa-ti apara un buton cu"instaleaza pluginul lipsa", daca folosesti Firefox.big grin

| CrunkJuice a răspuns:

Sa instalezi flash player si java

| MSJ a răspuns:

Mane