| MădăST a întrebat:

Ajutati-ma va rog eu mult si pe mine... Ieri cand am vrut sa intru pe contul meu de Facebook mi-a aparut ca trebuie sa-mi schimb numele. Mi l-am schimbat iar acum cand vreau sa intru imi zice "

Form Submitted.

Thanks - your request has been submitted!

Note that writing in and submitting your ID multiple times will not result in a faster response. Once you submit your initial request, it is placed in a queue and responded to accordingly.

We appreciate your patience and apologize for any inconvenience this may cause"

Imi ziceti si mie ce pot face? SUNT DISPERATA! Va rog ajutati-ma... Sau daca nu luati id-ul meu : misterr_21 si vorbim aici daca stiti o modalitate de a intra mai repede pe cont.Multumesc anticipat :*

1 răspuns:
| Ronnix a răspuns:

Vom vedea ce se poate face in cazul tau...