| CristiiYnk a întrebat:

Curand imi voi serba ziua de nastere, implinesc 14 ani.Petrecerea va fi la mine acasa intro sufragerie destul de incapatoare dar si alte trei camere. Am 10 invitatii. As vrea sa fie o petrecere super, cu multa distractie,atmosfera si am nevoie de ideei multe, aici am nevoie de ajutorul vostru...Astept cat mai multe raspunsuri/ideei.
Funda!winking

2 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Să ai muzucă bună cât mai nouă şi mai ritmată. Mâncare bunişoară. Colege şi prietene de gaşcă.Şi să nu stea prea mult adulţii printre voi.

| Keety a răspuns:

...Pui muzica dansezi toata seara sa invite peroane cu care te intelegi si cu care te distrezi, sa ai sampanie, vin sau ce vrei tu un tort bun