| DedeeAndreea a întrebat:

Hei TPU.Mi-am luat un Burn(energizant) de 0, 25 ml si eu am baut vreo 4-5 guri.Am 12 ani, am auzit ca o fata de 14 ani a murit de aritmie cardiaca pentru ca a baut 2 doze de Monster. Exista posibilitatea ca eu sa patesc ceva grav?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| MasterOfDisaster a răspuns:

Linisteste-te, nu vei pati nimic.
Dar e mai bine sa nu mai bei in viitor, contin foarte multe substante daunatoare si corpul tau chiar nu are nevoie de toare porcariile alea, ai destula energie happy.

O seara frumoasa!

4 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Crezi ca-i otrava sau ce-i in capusorul tau? laughing) Daca bei o cafea, Mori? Asa-i si cu energizantele, bei una n-ai nimic, bei 10 l si nu vei mai postezi aici... laughing))

| AndreeaIII a răspuns:

Te-as sfatuii sa nu mai bei asa ceva deoarece are foarte multe prostii bagate in el asa ca ai grijawinking

| Edwin30 a răspuns:

Daca bei abuziv in cantitati foarte mari, se poate, dar din 2 guri nu ai ce sa patesti, totusi nu e indicat la varsta ta sa consumi bauturi din astea.

| dospitul a răspuns:

Nu ai ce pati iti garantez sigur asta