| picolico a întrebat:

am fost in tabara acum 4 zile, ca o clasa mai mai mare decat noi ca un an...baiatul care statea langa mine in autocar era foarte dragutlove strucklove strucklove struck stiu ca nu am facut bine, dar am barfit o fata dl mine din clasa care este foarte idioata! a trecut o ora jum, timp in care mi-am dat seama ca il plac!love strucklove struckvoi ce credeti, ma place sau nuh?straight facewinking

Răspuns Câştigător
| diana_3226 a răspuns:

laughingdoar ai vb cu el si gta?:S

2 răspunsuri:
| Abcfunny a răspuns:

Nu cred...
daca doar vorbesti nu are cum sa te placastraight face

| oanyyy a răspuns:

Daaaaaaaaaaaaaa normal. Odata ce intri in vorba cu el, incepeti sa va intelegeti sau sa va placeti. FUNDA?