| Dany92837473 a întrebat:

Hey, deci imi place de o fata... daca mi-ar zice ca nu ma place... as plange zile, luni chiar ani... o iubesc foarte mult.

Sa incep cu inceputul.

Aproape mereu eu o bag in seama...

Mi-a zis ca sunt dragut, simpatic etchappy si ca nu am defect.

Eram impreuna cu o fata... (pentru ca mi-a zis ca ma place si imi era frica sa o refuz...) si fata pe care o plac vorbea cu prietena ei cea mai buna si ii zicea ca fata aia ma strica, ca daca as fi mai mare poate ar fi impreuna cu mine. Eu am 13 si 7 luni si ea 15 ani si 16 zile.

Eram in autocar si baiatul care statea langa ea s-a dus la magazin. Intre timp mi-a zis sa stau langa ea. Asa am facut. In autocar vorbeam despre fostii iubiti|iubite happy mi-a zis ca primul ei iubit (pe care nu-l mai suporta) ERA ca mine. Politicos, daca o calca pe picior mai avea putin si ii dadea o floare+scuze.statea cu capul pe mine (eu eram cel mai fericit ) si copiii in autocar,, hopa, sarutati-va" etc. Am intrrbat-o daca si pe ea o enerveaza si pana la urma a zis ca-s copilarii si ca nu o intereseaza. Dar au inceput sa exagereze foarte rau si si-a chemat colegul in locul meu. A zis ca nu are chef de discutii in scoala.

(E a 8 a si daca afla un profesor o chestie de genul ne spune ca o sa cheme parintii, si ne cicalesc) mie doar de asta imi era frica. Ea are un iubit si mi-a zis ca daca s-ar desparti de el nu ar mai suferi asa rau cum a facut dupa baiatul ala despre care am scris mai sus...O data in viata ei a tipat la mine. Cand nu am trecut in finala de la Romanii au talent (am fost propusi pentru premiul de originalitate) am intrebat-o daca e suparata (deoarece cateva fete plangeau) si a zis macar o data sa tac din gura... am fost trist... in fine... in prezent daca ma cert cu un coleg de al ei (am si asm) daca incerca sa dea in mine si eu ii dau una (i-am rupt mana unuia) eu doar m-am aparat. Ea tot pe el il punea la punct si mie nu mi-a zis nimic. I-am dat ceva de ziua ei si mi-a zis :

Vino sa te pup.

Un prieten i-a zis "pupati-va" si ea a zis doar ca are iubit asta pe la inceput... acum 4-5 luni. Faza cu autocarul s-a intamplac acum 10-20 zile.eu am mintit-o ca o plac doar ca prieteni... ce credeti am sanse?

Sunt dragut. Sunt slab. Etc

Am 1.63 si 49 de kg.

FUNDAAAA
Scuze pentru modul de povestire...

2 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Cel mai indicat e să îi spui că o placi mai mult decât o simplă prietenă. Spune-i sentimentele tale față de ea.

| WaterDrop a răspuns:

Nu te place, cauta alta.