| roxanad a întrebat:

Am fost la un verisor acasa si am intrat pe facebook pe profilul meu. Apoi m-am uitat pe profilul verisorului iar cineva ii spusese la multi ani (si a aparut asta pe perete ), iar eu i-am raspuns mersi ( de pe profilul meu, deci) dar apoi am sters imediat ce mi-am dat seama... Este posibil ca sa fi aparut raspunsul meu si acel cineva sa fi vazut asta? URGENT! DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| TraficDeMentosane a răspuns:

Probabil i s-a trimis o notificare "x ti-a comentat mesajul de pe peretele lui y " dar daca dea sa acceseze, si mesajul este sters deja, nu va vedea.

1 răspuns:
| AdytzaSweet16 a răspuns:

Daca l-ai sters repede el va vedea doar ca ai comentat sau se poate uita in e-mailuri si s-ar putea sa vada daca il/o intereseaza daca nu nu, ii poti explica si varului tau situatia sa stie happy