| elyfel a întrebat:

cand am intrat la scoala in laboratoru de informatica si m-am uitat pe un calculator(mentionez ca sunt vechi pc-urile)am intrat pe profilul de facebook al unei fete(eu mi-l dezactivasem de ceva timp)si am cautat o persoana pe care stiam ca are profilul dezactivat si am vazut ca la colega mea aparea(cei doi nu sunt prieteni), cand am ajuns acasa mi l-am reactivat fb si am vazut la mine ca apare dezactivat
de ce oare?(eu i-am trimis cerere de prietenie persoanei da nu mi-a raspuns)
sugestii? de ce oare la ea a aprut si la mine, nu(din cauza ca nu mi-a raspuns?

Răspuns Câştigător
| al3xander a răspuns:

Pai pe fb depinde daca ai adresa de e-mail de yahoo adaugata. poate si-a setat alta adresa. nu toata lumea foloseste email-ul de la yahoo. nici eu nu am setat pe fb email-ul si poti sa bagi de 1000 de ori id-ul meu ca nu o sa ma gasesti pe fb.

4 răspunsuri:
| al3xander a răspuns:

Poate te-a blocat

| elyfel explică (pentru al3xander):

Pai ii am id-ul si cand dau pe verifica profil de fb scrie ca nu are

| elyfel explică (pentru al3xander):

Am vazut ca e la fel cu id

| al3xander a răspuns (pentru elyfel):

Pai pe fb depinde daca ai adresa de e-mail de yahoo adaugata. poate si-a setat alta adresa. nu toata lumea foloseste email-ul de la yahoo. nici eu nu am setat pe fb email-ul si poti sa bagi de 1000 de ori id-ul meu ca nu o sa ma gasesti pe fb.

| alecsuser a răspuns:

Dawinking