| Mariuka23 a întrebat:

Am in casa un calculator si un laptop. Nu am router wireless dar am un cablu de net care se scoate din calculator si se baga in laptop. Intrebarea mea este: Cum ma pot conecta la internet pe laptop? Nu ma prea pricep si nu vreau sa fac vreo prostie. Stiu cum sa bag cablul de net in laptop dar nu stiu cum sa ma conectez. Sper ca ma intelegeti. Dau funda si vot! Va rog sa imi raspundeti cat mai repede!

4 răspunsuri:
| TheBoyTheCool24 a răspuns:

Sall vrei sa te exprimi ca nu sti sa instalezi netul?

| mat31new a răspuns:

E bine cum ai conectat cablu, trebuie doar sa setezi reteaua pe laptop.

| Mariuka23 explică:

Nu stiu sa setez reteaua pe laptop.

| Mariuka23 explică:

Gata, am rezolvat