| BeibbG a întrebat:

Buna TPU love struck, daca ma conectez la internetul de la calculator pe telefon [ am Lg GS 290 ], stiu ca trebuie sa instalez ceva thinking dar intrebarea mea este. dupa ce voi scoate cablul de date din calculator nu voi mai avea internet pe telefon?, voi putea sa stau iar pe internet la pc thinking Va rog frumos sa-mi raspundeti cat de repede se poate, am mare nevoie si imi e frica, ca daca ma voi conecta la internet pe mobil va ramane numai pe mobil sad si nu stiu ce sa fac.straight face Multumesc anticipat! Fundita.:*

Răspuns Câştigător
| Mătttaa a răspuns:

Okeii, deci eu am avut gs290, si niciodata n`am auzit de vreo faza gen sa ma conectez la internetul de pe pc o_o [ Ma rog, aveam web 'nwalk deci nu`mi mai trebuia altu :]] ]
Oricum in orice caz, stai calma, e imposibil sa ramai fara net pe pc, si asta doar pentru ca ai conectat un cablu de date, pe telefon nustu daca o sa mai ai, dar pe pc sigur happy.

| BeibbG explică (pentru Mătttaa):

Deci sa inteleg ca nu e nici o problema #:-s si o sa am netu` normal dupa. blushing Multumesc mult pentru raspuns.:* Fundita din partea mea :*

2 răspunsuri:
| BeibbG explică:

Nimeni nu stie? sigh