am internet pe mobil de la Vodafone, 250mb/luna, si i-am consumat pe toti inainte de luna urmatoare si acum, ma trecut pe cost suplimentar.Cum fac sa am inapoi cei 250 mb/luna?

3 răspunsuri:
| aliceinchains a răspuns:

Păi trebuie să-ți reînnoiești opțiunea, evident, că nu există o altă soluție, deși trebuie să plătești din nou. Tre să fi stat toată ziua ca să-l consumi așa repede, altfel nu-mi explic.

Am rezolvat, mi i-a dat astazi.Si l-am consumat asa repede ca mi-am downloadat diferite jocuri, etc.chestiai ca m-a tinut pana in 29.Deci chiar la limita.

| emabrumareanu29 a răspuns:

Buna. iti propun un job. reprezentant/coordonator la giada rome sau ladys.daca te intereseaza,id-ul meu este ema_brumareanu@yahoo.com si iti pot da mai multe detalii.