| anonim_4396 a întrebat:

Salut baieti. azi am primit un messaj cu vodafone live si mms, am dat confirmare. si spune ca am 250mb gratis prima luna. si ca pe urma trebuie sa platesc 4 euro. cum pot dezactiva aceasta optiune? a fost un mesaj si am dat confirmare si zice ca s-a activat aceea optiune. m-am uitat la *100# si zicea ca este activata optiunea 250mb, am intrat pe acolo si acum apare toate serviciile 250 mb, mms si internet pe mobil INACTIV. S-a dezactivat extraoptiunea? sau trebuie sa platesc luna viitoare 4 euro? cum pot sa scap de asta? cum pot fii contactat de un operator vodafone? cum pot vedea daca este activata? imi apare ca am activat aceea optiune dar eu nu am dat decat confirmare la mesaj laughing

1 răspuns:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Sună direct de pe telefonul mobil în reţea, este gratuit, la Relaţii cu Clienţii, *222.
Pa, pa.