| AndreeaG a întrebat:

Lamuriti'ma si pe mine cu netul pe mobil.Am o luna gratis de net mobil[abonament, pe Vodafone], unde specifica '. ai o luna gratis de internet pe mobil 250MB'. As vrea sa il folosesc, dar imi e cam frica, deoarece nu vreau sa depasesc cei 250 MB, nu vreau sa am costuri suplimentare.Telefonul meu are iconita speciala pentru Facebook, iar cand intru pe el sa ma loghez scrie : 'Aceasta este o aplicatie intensiva de date.Se pot percepe costuri suplimentare.' [ceea ce eu nu vreau]. Problema este cum imi dau seama cand depasesc cei 250MB, de fapt cum sa fac sa nu'i depasesc, si ce site'uri mai"usoare" stiti[pe care sa pot intra fara a imi fi teama ca depasesc cei 250MB]. Multumesc :*

Răspuns Câştigător
| problematic a răspuns:

Intra pe myvodafone.ro, fa-ti acolo cont si o sa iti poti vedea tot traficul, costuri etc.

250 MB ii faci cu Messengerul aprins non stop intr-o luna. Oricum, nu te costa o avere daca depasesti. 1 euro=100MB sau ceva de genul. Deci nu dramatiza.

1 răspuns:
| Gicone a răspuns:

Www.waptrick.com aici descarci tot ce vrei.
si ca sa nu depasesti nu intra pe site-uri premium adica cele mai putin utilizate...