| sacura a întrebat:

am nevoie de parerea voastra ce credeti despre o persoana cate poate omora insecte si animale cu privirea uitati ce am facut m-am uitat la catelus meu l-am privit direct in ochi si am spus in gand >>>>durere iar acesta a incepun sa planga sa fuga sa schiaune si sa se ascunda apoi intro noapte m-am trezit si m-am uitat in oglinda dubios culoarea ochilor s-a schimbat in rosu si vedeam chesti care culme mi s-au intamplat a doua zi e greu e crezut ce sa fac sa aflu ce se intampla cu mine?

3 răspunsuri:
| Chezz a răspuns:

Fara suparare dar te uiti la prea multe filme horror. Incearca sa le lasi pentru un timp! Funda?

| sacura explică (pentru Chezz):

Sti chiar nu m-am uitat pana acum era dragut dc imi deai un raspuns care sa ma ajute

| sacura explică:

Dau fundita!