| Ayumha a întrebat:

TPU, am o rpietena care are ochii caprui, aseara pe la 5 dimineata cand ne-am trezit ca sa megrem la scoala mi-a zis ca a avut un cosmar cu niste ochi albastri. Iar azi la scoala, de fapt cand s-a dus de dimineata si s-a uitat in oglinda, culoarea ochilor ei s-a schimbat. Acum ii are verzi. Stiti cumva ce a declansat aceasta chestie?

2 răspunsuri:
| raluca_8285 a răspuns:

Si eu am ochii caprui si de multe ori se fac verzi. nu cred ca are legatura cu cosmarul big grin. depinde ce ochi au parintii ei... la mine se fac dimineata si la soare... nu stiu thinking e normal happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca ii are schimbat-ori happy asa ii am si eu! Ii am caprui si mi se fac negrii uneori love struck Nu este ceva iesit din comun.Fiti linistite!
Iar in legatura cu acel vis, ce pot spune thinking probabil v-a intalnii pe cineva cu acei ochibatting eyelashes cine stie day dreaming