| Anonimusrocraft a întrebat:

am niste artificii cu 100 de focuri pe numele "PXB3610- TAURUS-piromax-fajerwerki- CE (2016)" si nu stiu care e fata adica de unde zboara artificiile. pls help sa nu fac ceva laughing))

7 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Incearca la un capat. Daca nimeresti bine, atunci ai si aflat.
Daca nu... atunci poate nu vei mai sti niciodata. tongue

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Le duci mîine repede la politie înainte sa te prindă ei si sa ti tragă amenzi.

| danutzu96 a răspuns:

1. Este ilegal.
2. asa arata?
https://www.google.ro/......https?/url

| Anonimusrocraft explică (pentru danutzu96):

Bossis de gradul 2 si nu is pericol public ba si da alea is TAURUS. am si bon pe ele

| danutzu96 a răspuns (pentru Anonimusrocraft):

In mod normal le pui astfel incat "scrisul" sa nu fie intors.

| Niklauss a răspuns:

Pai ai încercat sa le cauti dupa denumire pe internet, oricum nu cred ca pstesti ceva foarte grav, iar daca mori mai scăpam de un om happy'oricum suntem prea multi.

| Anonimusrocraft explică (pentru Niklauss):

Poate mai multi tigani sunt dar romani ici si colo