| Florinaa14 a întrebat:

Bunahappy Am o intrebare, am inceput sa joc stardoll, am nivel 4 si nu stiu cum sa intru pe chat..nu-mi apara niciunde acel"buton"pentru.a alege camera de chat? ma puteti ajuta... puteti si linkuri...

2 răspunsuri:
| Florinaa14 explică:

Am reusit, am inchis jocul si l-am redeschis si doar apoi mi-a aparut.

| ThePrinceJoker a răspuns:

Pentru a organiza o Petrecere deschisă sau crea un Chat, trebuie să fii Superstar.
Pentru a putea participa la o petrecere sau un chat, trebuie să fi atins nivelul 3

Te rugăm să reții că există o taxă de 5 Stardolari pentru ANUMITE camere și 1 Stardolar pentru prelungirea acestor Petreceri / Chat-uri (prețul este menționat dedesubtul camerei).