| incredibilu a întrebat:

Am o poveste pe care as vrea sa o spun si e reala100%:intr-o seara eu si cu prietenul meu, mergeam cu bicicleta(era cam 7 seara). Dintr-odata auzim ceva langa o masina.Noi stateam dupa un copac.I-am spus prietenului meu sa se uite sa vada ce a facut acel zgomot! Se intoarce speriat la mine si imi spune:"Vad un cap alb ca varul acolo".Ma uit si eu crezand ca minte...dar nu mintea! Acolo in masina era un cap oval alb ca varul care pur si simplu nu avea ochi sau nas sau gura(nu avea trasaturi umane decat un cap oval si alb).Am stat uimit cateva minute dupa care m-am uitat inapoi la prietenul meu.Ne intrebam ce poate fi si cand ne uitam a 2-a oara acea chestie disparuse.Nu putea fi imaginatia mea deoarece a vazut-o si el.Ce am vazut? Ce a fost aia?

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

O poveste spusa din amintiri, lasati marijuana si basmele ca vin sarbatoriile.