| Dorinel_Cipri_1998 a întrebat:

Buna am o problema cu plansul ma apuca asa din senin cand ma uit la ceva film mai trist sau dimineata cand ma trezesc dar numai pe un ochi oare ce este problema?

Un raspuns va rog

4 răspunsuri:
| SerbanElyan a răspuns:

Dimineata nu e o problema, depinde cum dormi noaptea, ala nu e plans, e doar o lacrimate nesemnificativa datorata contactului dintre ochiul tau si probabil perna... Si legat de film, nu mai pune suflet, nu te atasa de personaje. Nu ai nici o problema, stai calm.winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna. E problema cu emotiile.Parerea mea esa te uiti numai la filme "mai vesele" fara sfarsit tragic. Cu lacrimatul dimineata e posibil sa te fi tras curentul, mai ales in perioada asta, se intampla multora.

| Public22 a răspuns:

Dimineata nu plangi, iti curg ochii.

| TequilaG a răspuns:

Dimineata iti curg ochii, nu plangi.