| eubahhh a întrebat:

Buna :* am o problema cu tellu meu nokia 5230.imi bag muzica pe card si cand vreau sa ascult muzica in mp3 player nu gasesc melodie care l'am bagat.numai cateva intra...intru in "desktop" si le gasesc.problema e ca nu pot sa le ascult una dp alta dp ce se termina melodie trebuie sa intru eu si sa schimb.cum sa fac sa le bag pe toate in player? please help. fundita:*

Răspuns Câştigător
| Eff a răspuns:

Dupa ce intri in music player dai options -> refresh library si le baga si pe cele pe care le-ai pus tu pe card.

si ca sa cante melodiile una dupa alta. ori asculti dintr-un playlist(pe care il faci tu sau unul din telefon) ori, in timp ce asculti o melodie din player te duci la options->shuffle play-> on si apoi
options-> repeat -> repeat all sau repeat song

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai meniul in romana intri in galerie, muzica si apoi dai actualizare biblioteca si le introduce pe toate, nu se actualizeaza automat dupa ce le introduci in tel sau pe card. Dupa care, auditie placuta

| Keeyz a răspuns:

Si eu am problema asta si i-am gasit o rezolvare. Pastrativa in card o melodie de rezerva si cand adaugati melodiii, mutati rezerva in memoria telefonului si dati actualizare si le va gasi. Apoi mutati rezerva inapoi in card si gata :d. Sper ca vam ajutat. Lasati un post si scuze ca nu folosesc cratima. Scriu de pe tel :d

| oswin030489 a răspuns:

Am o intrebare ai rezolvat problema, ca si eu am aceeasi problema cu el.si nu i-am dat de cap nici cum

| oswin030489 a răspuns:

Buna si eu am problema asta, nu ai rezolvat nimic? Daca sti cum pls zi-mi si mie