| Andr7687 a întrebat:

Am o problema... De curand am vrut sa imi schimb numele pe DeviantArt. Dar nu reusesc. Stie cineva cum? Dau funda si vot! Multumesc:*

Răspuns Câştigător
| Culoare a răspuns:

Nu iti poti schimba numele, nici daca ai Premium Membership.

| AlexandraXJacob a răspuns (pentru Culoare):

Ba poate. Uite,dai pe numele tau de devaintArt si scrie undeva:,,Setting'' apesi acolo si apare:,, Avatar'',, Comment Signature'' si,, Change Username'' acolo pe, Change Username'' scrie mai multe lucruri si jos este o bara acolo poti scrie un nume nou. Poftim: https://www.deviantart.com/settings/identity?saved=1#submit

1 răspuns: