| SheCanFlyy a întrebat:

Sapt trecuta am facut multe poze cu aparatul foto(este un Olympus) si acum cateva minute, cand am scos cardul de memorie ca sa il bag in calculator ca sa imi iau pozele de pe el, acele poze nu mai erau.am pus iar cardul in aparat si am vazut ca nu mai erau. ce s-a intamplat? ca eu nu le-am sters? of. Funda

1 răspuns:
| armand3004 a răspuns:

Daca este card SD, au undeva pe colt o clapita, si langa scrie "lock". Daca clapita este pe lock datele de pe card nu pot fi vazute.