| NegativPozitivGirl a întrebat:

Am o problema in legatura cu Metin2United. L-am mai jucat acum o luna dar mi-am reinstalat Window-sul. Si acum mi l-am instalat iar, si cand intru sa ma loghez pe ch2, 3, 4 imi zice : Failed to connect. ( desi am net si pe site scrie ca merge sa te loghezi ). Intru pe ch1 si cand imi scriu numele si parola ma iese de tot. straight face Crede-ti ca este de la ei? Vi-sa mai intamplat si voua asa?

Răspuns Câştigător
| qLoveSmileღ a răspuns:

Are lag.Stai linistita, nu te lua dupa altii si nu dezactiva anti-virusul ca poate nu mai poti sa-l activezi.Lag`ul dureaza cateva zile sau o zi. Si eu am jucat United si tot asa pateam. Poate ne intalnim in joc si te mai ajut eu cu cate cevahee hee.

Pa-pa kiss

2 răspunsuri:
| MenInShadow a răspuns:

Chestia cu failed to connect mi se intampla si mie des cand jucam metin, bine ca m-am lasat ca ma enervam rau din cauza asta.
Este de la ei 50% din cauza lagului mare, sa vezi pe mondialmt2 ce greu te loghezi din cauza lagului.
Sau poate e de la antivirus, jucam inainte si Ro, si nu mergea bine. Cum am dezinstalat antivirusul cum a inceput sa mearga calumea

| ĦΔŁŁØẄΣΣЙ a răspuns:

Mie nu mi s-a intamplat probabil antivirusul nu lasa metinul sa ruleze ori ii dezactivezi cat timp joci ori ii pui pauza sau umbli la setari sa dai acces la metin sau poate contul tau nu mai e bun dar nu cred ca te scotea din joc daca era asta bafta