| AndreiILB a întrebat:

Funda! DC NU MERGE MESS-UL? pana acum a mers perfect, Acum imi da eroarea:The application failed to initialize propely(0xc015002).Clocl on OK to terminate the application...Ce pot face?

Răspuns Câştigător
| DjSeByBoSs a răspuns:

Salut eu iti recomand sa iti dezinstalezi messu si sa iti iei altul de pe un alt site :
Cel mai bine intra pe site-ul lor oficial sa iei cea mai noua versiune a messului : www.messenger.yahoo.com

| AndreiILB explică (pentru DjSeByBoSs):

Mersi pentru ajutor!

3 răspunsuri:
| franco2003 a răspuns:

Fai un update daca tot nu merge dezinstaleazal si instaleaza-l sau du-te la un magazin de telefoane poate pot ei sa il repare

sper ca am fost de folos.

| DjSeByBoSs a răspuns:

Cel mai bine intra pe site-ul lor oficial sa iei cea mai noua versiune a messului : www.messenger.yahoo.com