| CosmeticeOriflameAvon a întrebat:

Am primit o agenda de la Oriflame, foarte frumoasa, de care m-am indragostit din prima clipa. Insa, ce as putea face cu ea? Ce sa scriu in ea? Ma gandeam sa o folosesc pentru a nota alimentele pe care le consum in fiecare zi, ca tot sunt eu interesata de alimentatia sanatoasa etc. Dar vreau si alte idei. Dati-va cu parerea! Dau fundita celei mai bune idei! happy

1 răspuns:
| blackcat99 a răspuns:

Dupa nicknameul tau si dupa intrebare banuiesc ca esti reprezentant la Oriflame sau Avon. Iar in acest caz poti nota comenzile clientilor in el. Daca nu, e buna si ideea ta.