| ciprian_3925 a întrebat:

Buna am si eu niste catelusi mici si nu stiu cum sa aflu care este catelus sau catelusa cine ma ajuta? mersi!

Răspuns Câştigător
| poliana a răspuns:

Catetul are,, locul pe unde face pipi,, mai spre burta iar catelsa sub codita. ca sa nu spun altfel sper sa te descurci pa

12 răspunsuri:
Anna
| Anna a răspuns:

Catelul are in partea abdomenului o chestie mai proeminentalaughing

| anonim a răspuns:

Frate, dar tu cati anisori ai?

| anonim a răspuns:

Scuze, intrebarea vroia sa fie alta:esti cumba blond?

| anonim a răspuns:

Pentru sergiu25bc
lasa ca am luat eu stupid de la niste ''stupizi''adevarati.ca mare este gradina domnului si neamprejmuita.au loc toti in ea.big grinbig grin

| sergiu25bc a răspuns:

De cand am cont pe TPU nu mi-am putut imagina ca cineva sa nu stie cum arata 1 catel si 1 catelusa de mici. Poi faci cum fac eu ii intorci cu burta in sus, si daca vezi niste tatuce mic sunt fetite, daca vezi 1 cuculet mic sunt catei, apropo daca intr-adevar esti tu ala din poza si varamiu care are 7 ani, stie care e catel si care catelusa, lol.P.S.cine imi da stupid eu treg apa dupa la wc ok.Tks pentru intelegere

| meioana a răspuns:

... te uiti intre picioarele lor si vezi daca are oute sau nu...
...totuji...u nu ai mai vazut in viata ta un catel? o puta de catel? sau un cuc de catel?

| rolly14 a răspuns:

Te uiti la fiecare catelus si vezi care are pasarica(ca fetele) si care are cioaca(ca baietii)

| guralivul a răspuns:

Asteapta si u sa mai creasca

Răspuns utilizator avertizat
| ciprian_3925 explică:

Emil nu ii treaba ta cati ani am eu! daca vrei sa ma ajuti bine daca nu vezi-ti de treaba!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Catelusa are pasarica si catelusul oulete.

| crystyna_7961 a răspuns:

laughing pai controleazai si tulaughinglaughing

Întrebări recente