| Alina_5575 a întrebat:

Buna am si eu o curiozitate, chiar astazi am vazut un laptop la un var dar era foarte mic http://www.laptoppicker.com/archives/asus-eee-pc-701-lap top.jpg la fel ca acesta dar negru. Intrebarea mea este daca se gasesc in Romania astfel de laptopuri si ce la pret ajunge unul :-?

multumesc

6 răspunsuri:
| Sოﺁℓε a răspuns:

Hey! gasesti oriunde si eu am vazut la multi laptopuri din astea.

| jrjrjeee a răspuns:

Am vazut in Metro in Bacau pe la 16 milioane (daca e ala care cred eu)Sunt sigur ca se gasesc in Romaniawinking

| Zăppă a răspuns:

Eu am un laptop la fel ca ascesta tot de la eee pc...pe negru... 300 de eurowinking
da...sunt si in romaniawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de marca si performante, intre 12-20 milioane.

| theROOcKsTArr a răspuns:

Salut. Ajunge cam la 2. 000 lei.

| mirelush_3301 a răspuns: