| Ioanarss a întrebat:

Buna am si eu o intrebare, am avut un vis foarte ciudat aseara cu toate ca eu nu ma uit deloc la filme de groaza sau alte prostii. Deci am visat ca stateam turceste in pat si ca ma rugam si au inceput sa imi straluceasca un pic picioarele intr-un albastru foarte deschi si dupa m-am dus la baie si mi-am vazut reflexia din oglinda nemiscata in timp ce eu ma miscam, mi-a ramas chipul in oglinda si in momentul ala eu am vrut sa inchid usa la baie dar o forta ciudata nu ma lasa si am inceput sa trag de usa si ceva tragea de usa din partea opusa, am inceput sa zic o rugaciune si totul s-a oprit iar dupa ma aflam intr-o alta baie cu o fata iar pe langa noi a trecut un baiat blond cu un topor in mana care ne-a zambit si dupa m-am trezit brusc. Imi puteti spune ce semnifica sunt foarte curioasa.

2 răspunsuri:
| RoCkKiD a răspuns:

Nu semnifica nimic, e un vis si e nociv sa asulti pareri de la oameni de pe internet cu privire la treaba asta.
Si daca exista o simbolistica este intim legata de credintele tale, nu ar putea fi explicata decat de un alter-ego al tau foarte sincer (si cu memorie buna).

| JackR a răspuns:

Citez din "Nea Marin Miliardar", un film clasic romanesc: "Gogule, lasa beutura!"